آپارتمان تک نفره ۲ میلیارد شد! + جدول

بررسی‌ها نشان می‌دهد، یافتن فایل خانه با بودجه‌ای کمتر از دو میلیارد تومان در پایتخت تقریبا کار دشواری شده است.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از اکوایران، مساحت اکثر فایل‌های ارائه شده در پلتفرم‌های خرید و فروش با بودجه‌ای بین یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تا دو میلیارد تومانی یا کمتر از آن، بین ۴۰ تا ۶۰ مترمربع است و به لحاظ موقعیت مکانی در بافت‌های قدیمی یا دور از مرکز تهران قرار دارند.

برخی از این فایل‌ها عمربنای بالایی دارند و یا به سبک ویلایی ساخته شده‌اند؛ البته آگهی آپارتمان‌های نوساز هم به چشم می‌خورد که در توضیحات برخی از این آگهی‌ها به لزوم پرداخت رهن خانه و وام در موعد مقرر اشاره شده و بخشی از آنها هم بدون اشاره به این نکته با قیمتی زیر دو میلیارد تومان آگهی شده‌اند و پس از تماس با مشاور می‌توان از دارابودن یا نبودن آن با خبر شد.

واحدی در محله اتابک در جنوب شرقی تهران با ۴۳ مترمربع مساحت، یک سال ساخت و دارای یک خواب، پارکینگ و آسانسور با قیمت یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون و واحدی دیگر در محدوده‌ی شرقی تهران و در محله قدیمی شمیران نو با ۵۰ مترمربع مساحت و ۱۰ سال عمر بنا، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است.

در جنوب غربی تهران و در محله نواب، یک واحد ۶۱ متری و زیر هم‌کف با ۲۰ سال قدمت، دو میلیارد تومان و در محله مشیریه، آپارتمانی با ۴۸ مترمربع زیربنا و ۱۵ سال عمربنا یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا