از آخرین قیمت مسکن در تهران آگاه شوید

در شرایطی که حتی اگر قیمت‌های پیشنهادی مسکن کاملا مناسب باشد، باز هم صف انتظار فروش ملک طویل است و فروشنده‌‌‌ها ناگزیر به هفته‌‌‌ها انتظار برای فروش ملک خود هستند، عده قلیلی تلاش می‌کنند با اعلام قیمت‌های پیشنهادی بالاتر از عرف، بازار مسکن پایتخت را تب‌‌‌دار کنند.

به گزارش گروه بازار پارسینه، در شرایطی که حتی اگر قیمت‌های پیشنهادی مسکن کاملا مناسب باشد، باز هم صف انتظار فروش ملک طویل است و فروشنده‌‌‌ها ناگزیر به هفته‌‌‌ها انتظار برای فروش ملک خود هستند، عده قلیلی تلاش می‌کنند با اعلام قیمت‌های پیشنهادی بالاتر از عرف، بازار مسکن پایتخت را تب‌‌‌دار کنند.
 تازه ترین قیمتها در بازار مسکن تهران!

 

هرچند این تلاش تاکنون نتیجه نداده است اما بررسی فایل‌‌‌های فروش حاکی است تقریبا در اغلب محله‌‌‌های شهر تهران می‌توان آپارتمان‌‌‌هایی با قیمت پیشنهادی کاملا غیرمتعارف را مشاهده کرد. به عنوان مثال در حالی که متوسط قیمت آپارتمان مسکونی تازه‌‌‌ساز در پونک حدود ۱۲۰ میلیون تومان برآورد می‌شود، برخی از فروشنده‌‌‌ها قیمت پیشنهادی آپارتمان کلیدنخورده خود را ۶۰‌درصد بالاتر از محدوده متعارف و تا مترمربعی ۱۹۰ میلیون تومان اعلام کرده‌‌‌اند.

بدیهی است اعتنای چندانی به این قیمت‌ها نمی‌شود و متقاضیان خرید اغلب ترجیح می‌دهند وقت خود را صرف بررسی فایل‌‌‌های به اصطلاح «به قیمت رسیده» کنند و حتی در مورد این قبیل املاک خوش‌‌‌قیمت هم، عجله‌‌‌ای برای معامله نشان نمی‌‌‌دهند. با این حال تلاش مذبوحانه برای بالا بردن تب قیمت در بازار مسکن از سوی گروه انگشت‌‌‌شماری از فروشنده‌‌‌ها در بازار فعلی وجود دارد.

در جدول بالا قیمت پیشنهادی فروش ۴۰ واحد مسکونی در محله‌‌‌های مختلف تهران گردآوری شده که با رصد آنها مشخص می‌شود وزن فایل‌‌‌هایی با قیمت معقول به لحاظ تعداد، به مراتب بیشتر از فایل‌‌‌هایی است که در دسته نامتعارف به لحاظ قیمتی قابل دسته‌‌‌بندی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا