بازیگر گلادیاتور: سعی کردم خفه شوم

به گذشته فکر می کنم: به سنی که در آن فیلم بازی کردم و همه اتفاق‌هایی که بعد از آن فیلم پیش آمد و درهایی که آن فیلم خاص به روی من گشود.

راسل کرو می‌پذیرد که از ساخت قسمت دوم «گلادیاتور» کمی ناراحت شده است. در برنامه پادکستی کایل مردیت، بازیگر برنده اسکار درباره احساسش نسبت به ساخت ادامه داستان گلادیاتور توسط ریدلی اسکات پرده برداشت. او گفت که کمی احساس غم می‌کند چون ریدلی اسکات دنباله حماسه تولید شده در سال ۲۰۰۰ را ساخت، حماسه‌ای که او در آن نقش یک سردار رم باستان که گلادیاتور می‌شود با نام ماکسیموس دسیموس مردیوس را ایفا می‌کرد.

«من از این واقعیت که آنها در حال ساختن یکی قسمت دیگر هستند کمی ناراحتم  زیرا، البته، (ماکسیموس) مرده و من هیچ حرفی در مورد چیزی که ساخته می شود ندارم.اما چند مورد از چیزهایی که درباره قسمت دوم شنیده ام واکنشم این بوده که اوه، نه، نه، نه، این در سفر اخلاقی آن شخصیت خاص نیست. اما من نمی توانم چیزی بگویم(زیپ دهنم را کشیده ام)، در جایگاهی برای نظر دادن نیستم، شخصیت من زیر خروارها خاک است بنابراین خواهیم دید که گلادیاتور ۲ چطوری است.»
در این قسمت پل مسکال نقش لوسیوس پسر لوسیلا را ایفا می‌کند که عشق راسل کرو در قسمت اول بود و نقش او را کانی نیلسون بازی می‌کرد. پدرو پاسکال و دنزل واشینگتن و جوزف کوئین دیگر بازیگران این قسمت هستند.

کروی شصت ساله می‌گوید:«به گذشته فکر می کنم: به سنی که در آن فیلم بازی کردم و همه اتفاق‌هایی که بعد از آن فیلم پیش آمد و درهایی که آن فیلم خاص به روی من گشود. من کاملاً صادقانه می‌گویم: قطعاً کمی احساس غم و کمی حسادت دارم. من را یاد زمانی می‌اندازد که تاندون داشتم (می خندد)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا