با چه بودجه‌ای می‌توان در اسلامشهر صاحبخانه شد؟

اسلامشهر یکی از شهرستان‌های مجاور تهران است که به دلیل نزدیکی به پایتخت و داشتن قیمت‌های مناسب‌تر نسبت به آن، همواره متقاضیان زیادی دارد؛ اما قیمت خانه در اسلامشهر چقدر است؟

به گزارش گروه بازار پارسینه،  اسلامشهر یکی از شهرستان‌های استان تهران است که از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران-ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی دسترسی دارد. فاصله اسلامشهر تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر است.

اما قیمت خانه در اسلامشهر چه حدود قیمتی دارد و کدام مناطق برای خرید مسکن گزینه‌های بهتری هستند؟

قیمت آپارتمان در اسلامشهر

مشاوران املاک این محدوده می‌گویند خیابان امام موسی کاظم یکی از محلات قدیمی در اسلامشهر است که از گزینه‌های مناسب برای متقاضیان به حساب می‌آید. به اعتقاد آنها شهرک ایران‌زمین نیز از مواردی است که اکنون چشم‌انداز و محیط خوبی دارد و خرید آپارتمان با دید سرمایه‌گذاری در آن به‌صرفه به نظر می‌رسد.

البته به اعتقاد برخی دیگر، شهرک واوان بهترین منطقه اسلامشهر برای زندگی است. واوان در مجاورت اتوبان تهران-قم، کمربندی آزادگان و جاده ساوه است و فاصله کمی نیز تا فرودگاه امام خمینی دارد. به دلیل این مختصات واوان ناگهان به مرکز ساخت و ساز ارزان‌قیمت در اطراف تهران تبدیل شد که هنوز هم رشد آن ادامه دارد.

همچنین آگهی‌های مسکن این منطقه نشان می‌دهد آپارتمان در اسلامشهر نهایتا تا سقف ۶۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. مسکن در اسلامشهر

از سوی دیگر ساخت کارخانه‌های مهم و قدیمی در اطراف جاده قدیم ساوه باعث جذب مهاجران به این منطقه و رشد جمعیتی شد. واقع شدن در مسیر راه‌های عمده مواصلاتی استان و کشور، همجواری با فرودگاه‌های بین‌المللی امام خمینی  و مهرآباد و همچنین نزدیکی به تهران از دیگر دلایل رشد این شهرستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا