برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهزات و خدمات وابسته

دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهزات و خدمات وابسته، با هدف ارتقای صنعت حمل و نقل ریلی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه بازار پارسینه، دهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی صنایع و تجهیزات وابسته، یک رویداد صنعتی است که به منظور ارتقای صنعت حمل و نقل ریلی برگزار می‌شود.

هدف اصلی این نمایشگاه، معرفی تجهیزات، فناوری‌ها، خدمات و نوآوری‌های جدید در حوزه حمل و نقل ریلی است. این رویداد فرصتی مناسب برای شرکت‌ها برای نمایش محصولات و خدمات خود، ایجاد شبکه‌های ارتباطی، افزایش دانش فنی و بازاریابی است. نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی صنایع و تجهیزات وابسته نقش مهمی در توسعه و بهبود صنعت حمل و نقل ریلی ایفا می‌کند و به اشتراک‌گذاری تجارب و دانش بین شرکت‌ها و نهادهای مرتبط کمک می‌کند.

باتوجه به اینکه در این نمایشگاه، شرکت‌ها، تولیدکنندگان، تأمین کنندگان و فعالان صنعت حمل و نقل ریلی از سراسر جهان به هم می‌پیوندند؛ شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، شرکت توکاریل و شرکتهای زیرمجموعه‌ آن (آسیاسیر ارس، توکاکشش، بهین ریل و راهوار نیرو آریا)، شرکت ذوب آهن اصفهان و دیگر تولیدکنندگان و صنعتگران، شرکت‌های خدماتی و برخی فعالان و کارشناسان حوزه صنعت ریلی حضور خواهند داشت.

دهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی صنایع و تجهیزات وابسته ۴ لغایت ۷ مهرماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا