بیت کوین بالاخره رشد کرد!/ رشد ۷ درصدی لیدو دائو

بالاخره امروز وضعیت بازار ارزهای دیجیتال بهتر شده و نمادهای بزرگ در این بازار با افزایش تقاضا مواجه شده اند

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از اقتصادنیوز ، بیت کوین که اخیرا کانال ۲۷ هزار دلار را از دست داده، امروز با رشد بیش از یک درصدی در حدود نرخ ۲۶۸۰۰ دلار معامله می شود. با این حال وضعیت این ارز دیجیتال در مقیاس هفتگی و ماهانه خوب نیست.

طی یک هفته گذشته بیت کوین ۸ درصد کاهش قیمت داشته و در مقیاس ماهانه نیز افت ۱۱ درصدی در این ارز دیجیتال مشاهده می شود.

بیت کوین با ارزش بازار ۵۱۹ میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته ۱۵ میلیارد دلار معامله شده است. احتمالا فردا رقم معاملات این ارز کمتر هم خواهد شد چراکه با تعطیلی بازارهای مالی در اروپا و آمریکا، معمولا ارزش معاملات ارزهای دیجیتال کاهشی می شود.

بازگشت اتریوم به کانال ۱۸۰۰ دلار

اتریوم هم مثل بیت کوین امروز افزایش قیمت داشته و با رشد حدود ۲ درصدی نسبت به روز گذشته، به قیمت ۱۸۰۰ دلار رسیده است. اتریوم طی هفته گذشته ۶ درصد کاهش قیمت داشته و در مقیاس ماهانه نیز ۹ درصد افت در این آلت کوین مشاهده می شود.

اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۷ میلیارد دلار معامله شده و هم اکنون ارزش بازار آن به رقم ۲۲۱ میلیارد دلار رسیده است.

رشد ۷ درصدی لیدو دائو

امروز فشار خرید در بازار ارزهای دیجیتال بیشتر شده و قیمت اکثر آلت کوین ها رشد داشته است. البته در همین بازار هم تعدادی از آلت کوین ها کاهش قیمت دارند که اتم با افت ۲ درصدی، منفی ترین نماد محسوب می شود. استلار، بیت کوین کش، تون کوین و ریپل دیگر نمادهای منفی امروز هستند که همگی کمتر از یک درصد افت قیمت را نمایش می دهند.

اما در میان نمادهای مثبت، لیدو دائو با رشد ۷ درصدی بهترین بازدهی را در بازار داشته و مولتیورس ایکس و آربیتروم با رشد ۶ درصدی دیگر نمادهای پربازده امروز محسوب می شوند. سایر نمادهای مثبت، رشدی کمتر از ۴ درصد دارند.

در مقیاس هفتگی، وضعیت ارزهای دیجیتال خراب است. لیدو دائو با رشد ۳ درصدی بیشترین رشد هفتگی در فهرست ۵۰ ارز برتر بازار را ثبت کرده و مابقی نمادها بازدهی منفی داشته اند.

طی این مدت فایل کوین با افت ۱۴ درصدی بیشترین کاهش قیمت را در این  فهرست داشته و EOS با افت ۱۳ درصدی دیگر نمادی است که افت بزرگی را نمایش می دهد.

جالب اینجاست که در مقیاس ماهانه هم به جز ۵-۶ نماد، مابقی نمادها افت قیمت داشته اند که این نشان می دهد وضعیت بازار ارزهای دیجیتال طی یک ماه گذشته چندان مناسب نبوده است.

ارزش معاملات کم شد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز رشد حدود ۲ درصدی به ۱.۱۲ تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش معاملات ۲۲ درصد کم شده و رقم ۳۳ میلیارد دلار را نمایش می دهد.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته کمتر از ۲.۵ میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم ۲۹ میلیارد دلار معامله به ثبت رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا