حساب این افراد فردا شارژ می شود + جزئیات

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بابت تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱ عذرخواهی کرده و اعلام کرد: ۳۰ درصد این پاداش تا ۱۵ آذر پرداخت خواهد شد؛ وی امیدوار است بقیه مبالغ نیز تا پایان سال ۱۴۰۲ واریز گردد.

به گزارش اقتصاد ایران،  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، علی فرهادی ضمن عذرخواهی از تأخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱، از پرداخت ۳۰ درصد پاداش آنها تا روز چهارشنبه ۱۵ آذر خبر داد و گفت: امید داریم بقیه پاداش نیز تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت شود.

فرهادی در رابطه با تأخیر در پاداش بخاطر تأمین منابع افزود: خوشبختانه همکاران ما در سازمان برنامه و بودجه، رویکرد مثبتی نسبت به فرهنگیان دارند و با تلاش آنها و پیگیری مجدد، به محض تأمین منابع باقی مانده، پاداش پایان خدمت بازنشستگان واریز خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، رتبه بندی را یک مسیر در جریان دانست و افزود: معلمان تازه استخدام شده، فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و … بنا بر شایستگی‌هایی که کسب کرده‌اند، در مسیر رتبه‌بندی قرار گرفته‌اند و نیز تمام اعتراضات بررسی شده و احکام جدیدشان صادر شده است.

وی در خصوص توزیع شیر در مدارس، تصریح کرد: این امر، مورد تأکید رئیس‌جمهور بود که دستور ویژه‌ای داد؛ چون طرح چندین سال متوقف بود، نظام تولید شیر برای این حجم از تولید آمادگی نداشت. هم‌اکنون ۲۱ استان قرارداد صد در صدی با کارخانه‌ها بسته‌اند و فرآیند توزیع آغاز شده است.

فرهادی ادامه داد: تا پایان آذر این استان‌ها، کامل به توزیع شیر در مدارس ابتدایی خواهند پرداخت و با توجه به اینکه باید این شیرها با پروتکل‌های خاص وزارت بهداشت و فرادما تهیه شوند، نیاز است پس از بسته بندی به مدت دو هفته در محیطی نگهداری شوند که قدری تأخیر به خاطر این مسائل بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا