رایزنی‌ها برای تولید پژوپارس در سال ۱۴۰۳

مدیرعامل ایران خودرو گفت: با سازمان ملی استاندارد در حال رایزنی هستیم که تولید پژو پارس در سال آینده نیز ادامه یابد.

به گزارش اقتصاد ایران، عظیمی در مورد تولید پژو پارس و مشکلات استاندارد آن اظهار داشت: بابت تاخیری که در تحویل این خودرو به‌وجود آمده از مشتریان ایران خودرو عذرخواهی می‌کنیم. با حمایتی که سازمان استاندارد انجام داده است پژو پارس تا پایان سال تولید می‌شود و هیچ مشکلی نیز در این زمینه وجود ندارد.

رایزنی برای ادامه تولید پژو پارس در سال آینده

وی با بیان اینکه ما به تعهداتمان عمل می کنیم، اظهار داشت: رایزنی‌هایی نیز برای ادامه تولید پژو پارس در سال آینده در حال انجام است اما اگر به دلیل مسائل استاندارد نتوانیم این خودرو را تولید کنیم حتما خودروی جایگزین به مشتریان تحویل می‌دهیم که قطعا به لحاظ استاندارد از پارس امروز بهتر خواهد بود.

مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه تعداد پژو پارس تا پایان سال تحویل مشتریان می‌شود و آیا درست است که تعهدات ایران خودرو در مورد این خودرو ۲۰۰ هزار دستگاه است؟ گفت: خیر ۲۰۰ هزار دستگاه تعهد نداریم و هیچ کدام از افرادی که در سامانه یکپارچه برای خرید این خودرو ثبت نام کرده‌اند نوبتشان را حذف نخواهیم کرد و اصرار داریم که خودرو به تمام افرادی که در سامانه ثبت نام کرده‌اند تحویل دهیم.

عظیمی اظهار داشت: با توافقی که با سازمان ملی استاندارد انجام شد‌ امیدواریم بتوانیم سال آینده تعداد تولید پژو پارس را به شدت افزایش دهیم و به همه تعهداتمان عمل کنیم، اما اگر به هر دلیلی این خودرو در سال آینده تولید نشود خودرو جایگزین دیگر مانند سورن یا دنا به مشتریان تحویل خواهیم داد.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا