شکست قیمت دینار عراق در بازار ارز

دینار عراق ارزان شد و با سرخ‌پوشی بازار سرمایه این سوال پیش آمده که آیا اثر پیروزی مسعود پزشکیان بر بورس از بین رفته است؟ بررسی تکنیکی نیم سکه نیز نشان می‌دهد که محدوده ۲۳ میلیون تومانی حمایت معتبری بوده که از دست رفته است.

به گزارش اقتصاد ایران، بازار سرمایه در روز جاری سرخپوش شد و شاخص کل بورس به همراه شاخص کل هم‌وزن هم جهت شدند. بازار سرمایه مقاومت مهمی را شکسته بود که در روز جاری از دست داد و اگر پایین محدوده دو میلیون و ۲۲۰ هزار واحد تثبیت شود احتمال ادامه اصلاح در چنین بازاری تقویت خواهد شد.

کاهش قیمت در بازار

با وجود کاهش قیمت‌ها در بازار در روز جاری، بعضی از تک سهم‌ها مثبت بودند. در حال حاضر برخی از تحلیلگران معتقد هستند که اثر پیروزی مسعود پزشکیان بر بازار سرمایه پایان یافته است، در سال ۱۳۹۲ و سال ۱۴۰۰ که دولت‌ها تغییر کردند، روند صعودی در بازار سرمایه تشکیل شد به همین خاطر در صورتی که بازار سرمایه از سبزپوشی منصرف شود و به روند اصلاحی گذشته و سرخپوشی ادامه دهد مشخص می‌شود حتی تغییر قوه مجریه پس از اصلاح طولانی‌مدت بازار سرمایه نتوانسته است که اهالی بازار سرمایه را مانند ادوار گذشته امیدوار کند.

بازار طلا و ارز امروز را هم منفی معامله شدند حباب درهم بالای دویست تومان است و سکه امامی امروز اولین تلاش هفتگی خود را برای شکست حمایت چهل میلیون تومانی انجام داد.

حباب طلای آب شده در بازار

حباب طلای آب شده از ابتدای هفته جاری همچنان منفی است و بررسی تکنیکی نیم سکه نشان می‌دهد که محدوده ۲۳ میلیون تومانی حمایت معتبری بوده که از دست رفته است.

منبع: اکوایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا