صعود بورس با فتح دوباره کانال ۲ میلیون و ۳۰۰ واحدی

اگرچه بازار سهام امروز را با رشدی ۱۵ هزار واحدی به پایان رساند، اما ارزش معاملات نسبت به روزهای قبل تغییر چشم گیری نداشت، که به نظر می رسد نشان از شرایط آرام و رکودی بازار سرمایه در روزهای آینده خواهند داشت.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از تسنیم، بازار سهام سومین روز کاری هفته را پس از روزهای گذشته که بسیار هیجانی و پرنوسان با رشد و ریزش های شارپ همراه بود، متعادل آغاز کرد و اکثر سهام بازار در محدوده های صفر تابلو معامله شدند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی ۱۵هزار و ۵۰۰ واحدی به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد رسید و به این ترتیب مجددا کانال ۲.۳ ملیون واحدی را پس گرفت. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با رشد جزیی ۴ هزار واحدی را تجربه کرد و به ارتفاع ۷۵۲ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد وامید، میدکو و شتران بیشترین تاثیر در شاخص کل بورس و سه نماد شگویا، انتخاب و بپاس بیشترین تاثیر را در شاخص فرابورس داشته اند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خرد در بازار امروز مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۱۴ هزار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی ها در روز جاری حدود ۳۶۰ میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند.

در بازار امروز ۲۲۵ نماد در محدوده ی مثبت و ۱۸۱ نماد در محدوده ی منفی و در بازار فرابورس ۱۹۳ نماد در محدوده ی مثبت و ۱۹۱ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا