ماجرای حمله رسانه‌ها به فردوسی‌پور چه بود؟

فردوسی‌پور این شب‌ها در حال پوشش اخبار یورو ۲۰۲۴ است، در حالیکه محتوای برنامه به مزاج فوتبالی ها و رسانه های ورزشی خوش نیامده است.

به گزارش اقتصادایران، رسانه ورزشی فوتبال ۳۶۰ که زیر نظر مستقیم عادل فردوسی‌پور اداره می‌شود، این روزها از سمت رسانه‌ها مورد انتقاد قرار گرفته و اعتقاد دارند این برنامه بیشتر از آنکه بزرگترین و مهمترین رویدادهای فوتبالی را دنبال کند، به دورهمی و خوش و بشی با هنرمندان و سلبریتی‌ها تبدیل شده است.

فردوسی‌پور این شب‌ها در حال پوشش اخبار یورو ۲۰۲۴ است اما بیشتر از آن که در این برنامه بحث‌های فنی و فوتبالی پیش رود، نوعی گپ و گفت با ستاره‌هاست که حتی بعضی از آنها مراوده خوبی با فوتبال ندارند و به طور واضح اعتراف می‌کنند: «فوتبال ذهن آدم‌ها را مسموم می‌کند.»

اما اصرار به حضور سلبریتی‌ها در برنامه‌ای فوتبالی که مجری و پدید آورنده آن هم اتفاقا در تمام سال‌های فعالیتش در قامت برنامه ساز و ستاره‌ای فوتبالی ظاهر شده و خوب هم درخشیده، چه معنایی دارد؟ حضور هنرمندان چه کمکی به پیشبرد این برنامه تخصصی می‌کند؟

درست است که حضور سلبریتی‌ها در هر برنامه‌ای می‌تواند به جذب مخاطب کمک کند و حتی محبوبیت و ضریب نفوذ فردوسی‌پور را بین هنرمندان نشان می‌دهد، اما پرسش اینجاست آیا این موضوع کافی و الزامی است؟

کنجکاوی و ماجراجویی او در حوزه فوتبال، از عادل چهره مردی را ساخت که دنبال اصلاح مشکلات، گرفتن مچ آدم‌های ناسالم و نور تاباندن بر وجود نازنین «حقیقت» است؛ امروز از آن مجری و برنامه‌ساز چه باقی مانده؟ چرا خروجی برنامه‌اش شبیه ویژه‌نامه‌های زرد نوروزی در مجله‌های قدیمی شده است؟

منبع: دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا