قیمت جدید انواع میوه و سبزی اعلام شد+ جدول

محصولات آب بر مانند هندوانه، ملون و خربزه در بازار ارزان‌ترین میوه‌ها بوده که به ترتیب هر کیلو ۲۵۰۰، ۵ و ۶ هزار تومان از سوی وانت بار‌های میوه فروش در سطح شهر در حال عرضه است.

به گزارش گروه بازار پارسینه،  قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۱۰ تا ۱۶ مهر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد. خرمالو محصول نوبرانه این هفته بود که هر کیلو ۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

بازار میوه

قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است.

هر کیلو انگور ۳۹.۸۰۰ تا ۷۹، نارنگی ۲۰ تا ۳۴.۸۰۰، سیب دماوند ۳۵ تا ۴۵.۸۰۰، سیب گلاب ۲۰ تا ۴۰، سیب زرد میانه ۳۹.۸۰۰، هلو هسته جدا ۳۵ تا ۴۹.۸۰۰، هلو انجیری ۴۸.۸۰۰ تا ۴۹.۸۰۰، شلیل ۴۸ تا ۶۷، انجیر سیاه و زرد ۴۹.۸۰۰، کیوی و آلوچه ۵۹.۸۰۰، انار ۴۹.۸۰۰ تا ۶۹، گلابی ۸۸ تا ۱۴۵ و پسته ۲۷۵ تا ۲۹۸ هزار تومان است.

بازار میوه‌های آبدار همچنان ارزان‌ترین محصولات را به خود اختصاص داده‌اند؛ هر کیلو هندوانه ۲.۵۰۰ تا ۷.۹۰۰، ملون ۵ و خربزه ۶ تا ۲۲.۸۰۰ تومان در حال عرضه است.

در بازار میوه‌های وارداتی هم موز هر کیلو ۶۷.۸۰۰ و انبه ۱۴۸ هزار تومان به فروش می‌رسند.

بازار سبزیجات

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می‌آید.

هر کیلو گوجه فرنگی ۹.۸۰۰ تا ۱۲.۸۰۰، کاهو رسمی ۲۳.۸۰۰، کاهو سالادی ۲۵.۸۰۰، خیار مینی اصفهان ۲۴.۸۰۰، خیار رسمی ۲۵.۸۰۰، خیار گلخانه‌ای ۲۶.۸۰۰ و لیمو ترش ۲۹.۸۰۰ تومان تعیین شده است.

سیب زمینی در این بازار هر کیلو ۱۵.۸۰۰ تا ۱۶.۹۰۰ و انواع پیاز شیری (سفید) ۱۲.۸۰۰ تا ۱۳.۸۰۰ و زرد ۱۲.۸۰۰ تا ۱۴.۸۰۰ به فروش می‌رسد.

ارزان‌ترین محصول در بازار سبزی‌جات پیاز و گوجه و گران‌ترین کلم برکلی و سیر خشک است.

در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.

قیمت جدید انواع میوه و سبزی اعلام شد+ جدول

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا