قیمت جدید خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه اعلام شد+ جدول

امروز مرحله دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد و تا 10 روز دیگر ادامه دارد. اما خودروهای عرضه‌شده با چه قیمتی به فروش می‌رسند؟

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از تجارت‌نیوز، مرحله دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد و تا ۱۰ روز نیز ادامه دارد.

همچنین، از امروز (۲۰ اردیبهشت ماه)، مهلت تعریف حساب وکالتی برای مشارکت در مرحله دوم طرح فروش یکپارچه خودروها، نزد بانک‌های عامل فراهم شده است.

بر اساس آنچه تاکنون اعلام شده است ۲۱ خودرو در طرح یکپارچه خودرو عرضه می‌شود. تاکنون صحبت‌های فراوانی بر سر قیمت‌ جدید خودروها صورت گرفت. در این میان، برخی از خودروسازان قیمت جدید اعلامی شورای رقابت را قبول نداشتند و شورای رقابت در مقابل بر اجرای این قیمت‌ها پافشاری می‌کرد. حال جدول جدیدی از قیمت خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه منتشر شده است. البته این جدول همچنان کامل نیست و متقاضیان تعدادی از خودروها برای خودرویی ثبت‌نام می‌کنند که اطلاعی از قیمت آن‌ها ندارند.

قیمت خودرو در سامانه یکپارچه

متقاضیان از امروز تا ۲۹ اردیبهشت ماه فرصت دارند، با مراجعه به یکی از شعب بانک‌ها برای تعریف حساب وکالتی به‌نام (به‌نفع) سازمان حمایت به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنند. همچنین این متقاضیان تنها ۱۰ روز فرصت دارند که با مراجعه حضوری به یکی از شعب ۲۶ بانک عامل یا به صورت اینترنتی برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه ۱۰۰ میلیون تومانی اقدام کنند.

چه کسانی نمی‌توانند در سامانه یکپارچه ثبت نام کنند؟

همه افراد می‌توانند در دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو اقدام کنند و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. اما افرادی که در مرحله اول طرح یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کرده‌اند نمی‌توانند در مرحله دوم ثبت نام کنند مگر اینکه انصراف خود را تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ در سامانه یکپارچه خودرو ثبت کنند. یعنی افراد برای انصراف از مرحله اول خودرو، باید وارد سامانه sale.iranecar.com شوند و انصراف خود از مرحله اول را اعلام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا