قیمت طلا و ارز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ / طلای ۱۸ عیار ۲میلیون و ۵۲۶ هزار تومان شد

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۱ میلیون تومان است.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان ، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۱ میلیون تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۱ میلیون و ۷۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی  ۲۰۲۱دلار است.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۲ هزار و ۳۵۲ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۵۰۲ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با افزایش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۶ هزار و ۹۵۲ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۱ هزار و ۷۷۵ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۵۳۲ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۴۸۴ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۲:۳۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
دلار (مرکز مبادله ارزی) ۴۲ هزار و ۳۵۲
دلار (حواله) ۳۸ هزار و ۵۰۲
بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۲:۳۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهار آزادی ۲۷  میلیون و ۹۰۰ هزار
قیمت سکه بهار آزادی (طرح جدید) ۳۱  میلیون
قیمت نیم سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون
قیمت ربع سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار
قیمت سکه گرمی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار
بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۲:۳۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۵۲۶ هزار
مثقال طلا ۱۱ میلیون و ۷۱ هزار
انس طلا(دلار) ۲۰۲۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا