مصاحبه با عادل فردوسی‌پور کار دست مجری ورزشی داد

رضا جاودانی مجری برنامه‌های تلویزیونی و عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به تازگی در گفتگویی با عادل فردوسی‌پور از مسائلی پرده‌برداری کرده که ظاهراً اسناد رسمی در ارتباط با آن‌ها در اختیار نداشته است.

به گزارش اقتصاد ایران، پس از افشاگری‌های صورت گرفته در برنامه اینترنتی عادل فردوسی‌پور با حضور رضا جاودانی مجری برنامه‌های فوتبالی تلویزیون و عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ظاهرا برای این مقام مسئول در فدراسیون کشورمان دردسر‌هایی بوجود آمده است.

کمیته اخلاق از رضا جاودانی توضیحات خواست

اخبار رسیده از فدراسیون فوتبال حاکی از آن است که ظاهراً ارکان قضایی این فدراسیون طبق قوانین و آیین نامه‌های فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، نباید در مصاحبه‌هایی با چنین شرایطی که بیشتر شبیه به افشاگری درباره اتفاقات رخ داده در داخل مجموعه فدراسیون فوتبال است شرکت کنند.
حتی در این آیین نامه آمده اگر اطلاعاتی در رابطه با پرونده‌های مورد نظرشان داشته باشند باید آن‌ها را در اختیار مراجع قضایی قرار بدهند نه اینکه آن‌ها را در رسانه با دیگران به اشتراک بگذارند مگر اینکه جرمی اثبات شده باشد؛ لذا پس از انتشار این صحبت‌ها از سوی رضا جاودانی مسئولان عالی رتبه فدراسیون فوتبال به وی اعلام کرده‌اند که باید مستنداتش را در این باره به کمیته اخلاق ارائه بدهد و در غیر این صورت ممکن است مشکلات حقوقی برایش به وجود بیاید.

قطعاً در روز‌ها و هفته‌های آینده اتفاقات مهم‌تری در رابطه با پرونده فساد در فوتبال رخ می‌دهد که ممکن است به ادامه همکاری رضا جاودانی با فدراسیون فوتبال و یا برعکس قطع همکاریش با این مجموعه بینجامد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا