بلایی که ایران‌خودرو بر سر متقاضیان پژوپارس آورد!

با توجه به پایان بهار 1403 و تمام شدن زمان تولید انواع پژو پارس می توان گفت ایران خودرو تیر خلاص را به متقاضیان این خودروی محبوب شلیک کرد.

به گزارش اقتصاد ایران، پژو پارس قرار نیست دیگر تولید و عرضه شود و قرار است چهار خودرو جایگزین شود. ایران خودرو تارا v1 پلاس، رانا پلاس (ارتقا یافته)، سورن پلاس با موتور XU7P و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) را در دسترس متقاضیانی قرار داده که در دور اول فروش محصولات خودروسازان در سامانه یکپارچه انواع پژو پارس را انتخاب کرده بودند.

با توجه به پایان بهار ۱۴۰۳ و تمام شدن زمان تولید انواع پژو پارس می توان گفت ایران خودرو تیر خلاص را به متقاضیان این خودروی محبوب شلیک کرد و ثبت نام کنندگان برای خانواده پژو پارس باید با خودروهای جایگزین کنار بیایند.

مدیران ایران خودرو طی اطلاعیه ای به متقاضیانی که اولویت تحویل پژو پارس های ثبت نامی آنها برای بهار ۱۴۰۳ تعیین شده بود اعلام کرده است که می توانند خودروهای جایگزین انواع پژو پارس را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش با موعد تحویل آبان تا اسفند ۱۴۰۳ به متقاضیان واگذار می شود.

البته سبد محصولاتی جایگزین پژو پارس که به صورت ۹۰ روزه واگذار می شوند سه خودرو را در خود جای داده است و سبد محصولاتی که قرار است به صورت پیش فروش جایگزین محصول محبوب ایران خودرو شود چهار خودرو را در لیست خود می بیند.

تخفیف ایران‌خودرو برای سورن پلاس

مدیران ایران خودرو تارا v1 پلاس، رانا پلاس (ارتقا یافته)، سورن پلاس با موتور XU7P را به صورت نقدی و تحویل ۹۰ روزه را تیررس متقاضیان قرار داده است. البته نکته قابل توجه است اینکه همچنان متقاضیانی که سورن پلاس با موتور XU7P را انتخاب می کنند می توانند از ۱۵ میلیون تومان تخفیف استفاده کنند.

تارا V1 پلاس با قیمت حدود ۵۸۷ میلیون تومان عرضه می شود. رانا پلاس نیز با قیمتی حول و حوش ۴۵۷ میلیون تومان فروخته می شود. متقاضیان پژو پارس که سورن پلاس با موتور XU7P را انتخاب می کنند می توانند این خودروی جایگزین را با قیمت نزدیک به ۴۶۵ میلیون تومان، بهمراه ۱۵ میلیون تومان تخفیف خریداری کنند.

اما اگر متقاضیان پژوپارس تصمیم بگیرند خودروهای جایگزین پژو پارس را به صورت پیش فروش خریداری کنند می توانند علاوه بر سه خودرویی که به صورت نقدی عرضه می شوند می توانند پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) را نیز انتخاب کنند.

تارا V1 پلاس با پیش پرداخت حدود ۲۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می شود. تارا V1 پلاس بهمن ۱۴۰۳ واگذار می شود. رانا پلاس (ارتقا یافته) با پیش پرداختی حول و حوش ۳۲۸ میلیون تومان و ۷۰۰ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار گرفت. رانا پلاس (ارتقا یافته) آبان ۱۴۰۳ به متقاضیان پژو پارس واگذار می شود. سورن پلاس با موتور XU7P نیز با قیمتی نزدیک به ۲۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت پیش فروش به ثبت نام کنندگان پژو پارس واگذار می شود. سورن پلاس همانند تارا v1 پلاس در بهمن سال جاری برایم تقاضیان فاکتور خواهد شد.

پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) که متقاضیان خاص خود را دارد نیز با پیش پرداختی بیش از ۲۵۲ میلیون تومانی در اختیار متقاضیان انواع پژوپارس قرار گرفته است. اما پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) اسفند امسال به متقاضیان واگذار می شود.

ایران خودرویی ها باید منتظر بمانند تا ببینند متقاضیان پژوپارس از میان خودروهای جایگزین بیشتر به کدام محصول روی خوش نشان می دهند.

منبع: اکوایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا