گاف بزرگ فراستی راز نقد فیلم هایش را لو داد! + فیلم

مسعود فراستی منتقد سینما در یک ویدیو به نقد فیلم جنگ جهانی سوم پرداخته است. گاف بزرگ فراستی این است که می‌گوید: زیر تمام پلان‌های فیلم نوشته شده به نام ایران، در حالی که در نسخه‌ اصلی فیلم چنین چیزی دیده نمی‌شود.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از فرارو، مسعود فراستی در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر کرده است با لحن و ادبیاتی تند فیلم «جنگ جهانی سوم» را نواخت. فراستی، منتقد سینما در این ویدئو می‌گوید: «با تاسف از فیلمی حرف خواهیم زد که تمام شهر را پوسترهایش اشغال کرده است. فیلم مفتضح و پروفاشیستی. گفتم پروفاشیستی، برای اینکه ناچیزتر از آن است که فاشیستی شود. فاشیست شدن هم وزن دارد. پروفاشیستی تمایل خود را نشان می‌دهد، برای اینکه فقط جایزه می‌خواهد.»

گاف بزرگ فراستی چیست؟

نکته جالب اما گاف بزرگ مسعود فراستی است که به تازگی در شبکه‌های مجازی وایرال شده است. به تازگی ویدئویی از مسعود فراستی، منتقد سابق صدا و سیما در جهت تخریب فیلم در حال اکران «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی منتشر شده که در آن فراستی که به جای دیدن فیلم در سینما، نسخه غیرقانونی و قاچاق فیلم را دانلود کرده و تبلیغ سایت را شعار فیلم تلقی می‌کند.

در واقع آن نوشته «به نام ایران» اسم سایت دانلود غیر قانونی فیلم است که آنرا بر پایین فیلم حک کرده است و هیچ ربطی به فیلم و سازندگان آن ندارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا