گران ترین و ارزان ترین میوه های بازار + جدول

قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (اول تا هفتم خرداد) از سوی بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از مهر، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (اول تا هفتم خرداد) از سوی بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد. تنوع میوه‌ها در فصل گرم سال بیشتر از فصل سرما است.

بازار میوه

گیلاس، آلبالو، زردآلو، هلو، شلیل و…. بازار میوه را متنوع کرده اند. در حال حاضر قیمت هر کیلو گیلاس در میوه فروشی‌های مرکز شهر ۱۹۰ هزار تومان بوده که پس از آناناس محصول وارداتی گران‌ترین میوه بازار است. بعد از آن توت فرنگی سنندج با هر کیلو ۱۳۹ هزار تومان و آلبالو ۱۲۰ هزار تومان در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

میوه‌هایی مانند هندوانه، ملون و طالبی هم با حدود قیمتی ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان جز ارزان‌ترین میوه‌های این فصل هستند.

توت سفید هر کیلو ۶۸، زردآلو، گلابی جنگلی و شلیل ۹۸ و هلو ۵۹ هزار تومان از دیگر محصولات بازار این فصل سال به شمار می‌روند.

بازار سبزی

در بازار سبزی جات سطح شهر، گوجه فرنگی هر کیلو ۱۳ تا ۱۷ هزار تومان بوده و محصولات این فصل سال انباری نبوده و بوته رس هستند. خیار گلخانه‌ای هم هر کیلو بین ۲۳ تا ۲۵ هزار تومان قیمت گذاری و به فروش می‌رسد.

در این فصل سال بازار پیاز در اختیار انواع پیاز زرد و سفید بوده که به ترتیب ۱۶.۸۰۰ و ۱۵.۸۰۰ قیمت دارند. نرخ سیب زمینی هم بین ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان بستگی به کیفیت محصول در نوسان است.

در این بازار فلفل دلمه رنگی با قیمت هر کیلو ۵۰ هزار تومان و سیر ۴۸ هزار تومان گران‌ترین محصولات هستند.

در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا