گوشت قرمز ارزان می شود!/ لیست قیمت گوشت قرمز امروز

قیمت گوشت در میادین تره‌بار امروز بر اساس نرخ دولتی اعلام شد. بر اساس سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی قرار است تا پایان این ماه قیمت گوشت روند نزولی پیدا کند.

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از اقتصاد ۱۰۰، قیمت گوشت در میادین تره‌بار امروز بر اساس نرخ دولتی اعلام شد. بر اساس سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی قرار است تا پایان این ماه قیمت گوشت روند نزولی پیدا کند.

۲۷۶,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۳۹۵,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۳۱۵,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۲۷۵,۰۰۰

گردن گوسفندی

۲۱۰,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۹۵,۰۰۰

گردن گوساله

۱۸۰,۰۰۰

قلم گوساله

۹۵,۰۰۰

سردست گوسفندی

۳۱۰,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۲۷۰.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۲۲۰.۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۳۲۵.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۳۴۰,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۳۷۰,۰۰۰

قیمت گوشت کاهش می‌یابد؟

رئیس شورای تامین کنندگان دام‌گفت: با توجه به ازدیاد عرضه در برابر تقاضا، پیش بینی می‌شود که روند کاهش قیمت گوشت و دام در بازار استمرار یابد.

آقای منصور پوریان گفت: با توجه به ازدیاد عرضه دام، قیمت کنونی لاشه در محدوده ۳۱۰ تا ۳۱۵ هزارتومان است.

او با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز در اردیبهشت ثابت بوده است، افزود: این درحالی است که قیمت دام زنده به سبب ازدیاد عرضه، کاهش داشته است و همواره این روند ادامه دارد.

پوریان قیمت کنونی هرکیلو دام زنده را ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان اعلام کرد و گفت: با گرم شدن هوا و کاهش مصرف، برنامه ریزی برای صادرات بخشی از دام مازاد باید صورت گیرد تا دام تولیدی روی دست دامدار نماند که منجر به افزایش هزینه‌های تولید شود.

رئیس شورای تامین کنندگان دام ادامه داد: دام زنده همانند مرغ است و زمانیکه آماده کشتار است، باید کشتار شود. در غیراین صورت علاوه بر افزایش هزینه از کیفیت گوشت هم کاسته می شود.

او گفت: در شرایط کنونی که عرضه دام نسبت به تقاضا پیشی گرفته است، پیش بینی می‌شود که روند کاهش قیمت گوشت و دام در بازار استمرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا